Silivri Hurda Alımı

Silivri’de uzun yıllar hurdacılık yapan İlgi Metal her nevi hurdayı adresten satın almaktadır. Özellikle metal hurdası için Silivri’de piyasa verilerinin üzerinde fiyat veriyoruz. Silivri hurda alımı işi yapan işletmemiz  Hurda tartımı için hassas elektronik kantarlar kullanmaktayız. Ayrıca tartım sürecinin tamamı gözlemlenebilir yani şeffaftır. Hurdanızın değerinin tamamını anında nakit para ile ödemekteyiz.

 

Bizden bakır, krom, bronz, kurşun, alüminyum, demir vs. hurdalar için kolayca fiyat isteyebilirsiniz. Whatsapp aracılığı göndereceğiniz fotoğraflara anında dönüş yapılır. Konum da gönderirseniz çok kısa sürede adrese gelerek hurdayı alabiliriz. Size daha iyi hizmet verebilmek için Silivri’de 7/24 açık hurdacı merkezi olarak çalışıyoruz. Kendi personelimiz ve araçlarımız ile her hurda çeşidini tonaj sınırı olmadan rahatlıkla satın alabiliyoruz. Silivri genelinde hurda olarak demir, soyma bakır, kırkambar bakır, alüminyum, sarı pirinç ve çelik almaktayız. Yine bu civardan pimapen, krom, çinko, kurşun, nikel, zamak, akü, alkopan ile sökülecek motor hurdalarını yüksek fiyattan satın alıyoruz.

Silivri Hurda Alımı

Silivri Hurda Alımı

Silivri Hurda Alımı Hurdacılar

Silivri’de tüm mahalle ve semtlerde bina yıkım işleri, çatı sökümü ve kesimi gibi nitelikli işler yapmaktayız. Uzman kadromuz ile her tür malzeme kesim ve sökümünü kolayca yapıyoruz. Hurda kazan, asansör, merdiven, korkuluk satılacak ne varsa keser söker alırız. Bina yıkımından çıkan demir hurdası için kendi araçlarımızı kullanıyoruz. Hurdanızın karşılığını son kuruşuna kadar hemen orada ödüyoruz. Bize iletişim sayfamızdaki numaradan haftanın tüm günleri ulaşabilirsiniz.

 

Bu bölgeden Seymen, Bekirli, Büyük çavuşlu, Danamandıra, Selimpaşa, Gümüşyaka ve Akören’den günlük hurda alıyoruz. Ayrıca Cumhuriyet, Kadıköy, Fener, Küçük sinekli, Alipaşa, Gazitepe ve Ortaköy’e gelen telefona göre hurdacı kamyonu göndeririz.  Piri mehmet paşa, Çeltik, Mimar sinan, Yeni, Fevzipaşa, Kurfallı, Sancaktepe ve Hürriyet mahallesine ise haftanın belirli günleri yükleme vinçleri ve hurdacı ekiplerimizi göndermekteyiz.  Semizkumlar, İsmetpaşa, Alibey, Balaban, Beyciler, Fatih, Kavaklı, Büyük sinekli, Çayırdere, Sayalar, Yolçatı, Büyük kılıçlı ve Küçük kılıçlı’ya ise talep olursa hurda alımı için geliyoruz. Bu sayılan mahallelerde yaşıyor ve satılacak hurdanız varsa hiç çekinmeden günün her saati bizi arayabilirsiniz. İkinci el malzeme de alan İlgi Metal Hurdacılık’tan fiyat öğrenmek çok kolaydır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın