Hurda Bakır Talaşı

Hurda bakır Talaşı da bakır hurdasının geneli kadar değerli bir metaldir. Çünkü ham maddesi hiç bir şekilde değişmiyor. Ancak bazı hurdacı firmaları metal talaş hurdalarının fiyat bakımından metal parça hurdalardan düşük olduğunu idea ediyor. Bu tip hurdacı firmalarına kesinlikle itibar etmeyiniz! İstanbul Metal Hurdacılık olarak İstanbul genelinde hurda alımlarımız sırasında müşterileri bu konuda bilinçlendirmekteyiz. Üstelik bizzat tüm hurda talaşı çıkan yerlere talibiz.

Hurda Talaş Bakır Fiyatları

Hurda Talaş bakır fiyatları da neredeyse yanık bakır hurda fiyatıyla birebirdir. Ancak tek dikkat edilmesi gereken husus talaş hurdalarda geçme olmasıdır. Örneğin hurda bakır talaşının içinde hurda demir talaşı veya hurda alüminyum talaşı olabiliyor. Maalesef ki bu tür talaş hurdaları ayrıştırılamıyor. Bu nedenle bakır talaşı dahi olsa demir talaşı fiyatından alınmak zorunda kalıyor. Hurda Bakır Talaş fiyatının etkileyen bir başka husus da art niyetli insanlar tarafında talaşa katılan madeni yağlar oluyor. Özellikle tornacılardan alım yaptığımız hurda talaş çeşitleri içerinde aşırı derece yağ ve ahşap talaşı çıkabiliyor. Bunlara dikkat edildiği sürece bakır fiyatlarından bakır talaşı da almaktayız.

Hurda Bakır Çeşitleri

Hurda Bakır Çeşitlerini çok sayıda insan merak ediyor. Çünkü her hurdacı firması bakır hurdasına değişik fiyat ve değer biçiyor. Hurda bakır satan müşteriler de hurda bakır fiyatlarından önce bakır kaç çeşit onu öğrenmek istiyor! Hurda bakır fiyatlarının aşırı farklı olması tabi ki bizim elimizde olan bir durum değil ancak fiyat açısından aralarındaki makas bir hayli fazla!

  • Soyma Bakır Hurdası
  • Yanık Bakır Hurdası
  • Hurda Bakır Talaşı
  • Lama Bakır Hurdası
  • Bakır Petek Hurdası
  • Bakır Klima Borusu
  • Bronz Bakır Hurdası
  • Bakır Kablo Hurdası

Adresten Hurda Bakır Alımı

Adresten hurda bakır alımı ve adreste hurda tartımı yapan hurdacı ekiplerimizle tanışın! Hurda bakır alım satımında müşterilerimiz haklı olarak temkinli. Ancak İstanbul Metal Hurdacılık olarak bu konuyu çözüme kavuşturduk. İstanbul genelindeki adresten hurda alım ekiplerimizle anında adrese gelip hassas tartım eşliğine nakit para imkanı sunuyoruz. Üstelik Hurda Bakır Talaşı alım yaptığımız bakır hurdaları içinde yer almaktadır. Özellikle bakır talaşı diye belirtmemizin amacı adrese gelen hurdacıların talaş hurdası alımı yapmadıkları adına alınan şikayetlerdir.

Hurda Talaş Alan Hurdacı Numarası

Hurda talaş alan hurdacı numarası 05345755414 mutlaka kaydedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın