Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları anlık alınması gereken hurda fiyatların dandır. Çünkü alüminyum hurdası fiyat bakımından oldukça yüksek bir hurda çeşididir. İstanbul Metal hurdacılık olarak İstanbul genelinde yerinden hurda alımları yapmaktayız. Üstelik yerinden hurda alımım yaparken de kesinlikle size hurda fiyat kaybı yaşatmıyoruz.

Hurda Alüminyum Fiyatları İstanbul

Hurda alüminyum fiyatları İstanbul hurda borsasında yüksek ve nakit olarak değer görüyor. Bu nedenle hurda alüminyum satışı için İstanbul hurda piyasasını kullanmak daha akıllıca olacaktır. Bu nedenle hurda alüminyum satışı yapmıyorsanız bile Hurdacı Numarasını kaydetmeniz size kar ettirecektir.

Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları

Güncel hurda alüminyum fiyatları, anlık hurda alüminyum fiyat listesi ve hurda alüminyum alan yerler için firmamız doğru adres! Çünkü piyasanın üstündeki hurda alüminyum fiyat listemiz size yüksek kar oranı sunacaktır. Bizden hurda fiyatı almadan hurda satmayın.

Bira Kutusu Hurda Fiyatı 2023

Bira kutusu hurda fiyatı 2023’te nasıl olacak? Hurda fiyatı da içindeki bira gibi zamlanacak mı? Şu günlerde tüm her şeye sürekli zam geliyor. Lakin hurda fiyatları paralel maalesef artmıyor.  Bu durum hiçbir uzman ve hurdacı tarafından sebeplendirilmiyor.

Alüminyum Hurda Fiyatı 2022

Alüminyum Hurda Fiyatı 2022 de sürekli belirli 30-35 TL arasında gidip geldi. Ancak bu istikrarsız düşüş ve yükselişten İstanbul Metal Hurdacılık olarak müşterimizin etkilenmesine izin vermedik. Bu nedenle bizimle çalışan hiçbir müşteri elinde bulunan hurda alüminyumdan zarar etmedi!

Hurda Alüminyum Fiyatları verirken elinizdeki hurda malzemenin resmini bize ulaştırmanız halinden en yüksek ve güncel hurda fiyatını alacağınızdan şüpheniz olmasın. Çünkü 20 yıllık hurdacılık tecrübemiz atıl duruma çıkan malzemenin ham maddesini bilir hale getirdi bizi!

Sert Alüminyum Hurda Fiyatı

Sert alüminyum hurda fiyatı diğer yumuşak alüminyum fiyatına göre düşük olmasıyla bilinir. Ancak çok yanlış bir bilgi ve maalesef iş tecrübesi olmayan hurdacı firmaları hurda alüminyum satan müşteriye zarar ettiriyor. Lakin alüminyum hurda satan firmaların bizimle iletişime geçmesi sonucu son zamanlar da bu durumu neredeyse %30 a düşürmüş durumdayız.

Hurda satışı yapmadan önce mutlaka hurdacı firmasının tecrübeli olup olmadığını sorunuz. Özellikle yeni başlamış hurdacı ekipleri size az kar oranı sunabilir.

1 KG Saf Alüminyum Fiyatı

1 KG saf alüminyum fiyatı ne kadar? Hurda alüminyum kaç paradan satılıyor? Müşterilerimiz en çok bu sorularla firmamızı arıyor. Fakat hurda olarak satılan saf alüminyum dahi olsa fiyatı hurda olarak değer görmektedir. Çünkü hurdacı firmalarının birçoğu eritme ocaklarıyla çalışmaktadır. Bu nedenle size yarayacak hurda profil, saç hurdası, külçe alüminyumlar ve çubuk hurda alüminyumları maalesef biz sıfır gibi değerlendiremiyoruz! Sadece hurda fiyatı verirken sıfır ve temiz hurdalara işçilik olmadığı için yüksek fiyat tarifesi uyguluyoruz.

Hurda Alüminyum Çeşitleri

Alım yaptığımız pek çok hurda alüminyum çeşitleri var. Hurda Alüminyum Fiyatları ve tercih sırasına göre şöyle sıralayabiliriz:

  • Kutu Profil Alüminyum Hurdaları (renksiz)
  • Kutu Profil Alüminyum Hurdaları (renkli)
  • Alüminyum Levha
  • Alüminyum Lama
  • Talaş Alüminyum Hurdaları
  • Jant Alüminyum Hurdası
  • Sert Alüminyum
  • Kutu Alüminyum
  • Alüminyum Kablo
  • Yüksek Gerilim Hattı

İstanbul Hurdacı Numarası

İstanbul Hurdacı Numarası olarak çalışan Firmamız tüm hurda çeşitlerini sorunsuzca geri dönüşüm sektörüne kazandırıyor. Avcılar Hurdacısı olarak bölgede konumlandırdığımız hurdacı dükkanına ulaşmak için bizden hurdacı konumu isteyiniz. Günün her saati 7/24 hurdacılık hizmeti veren ekiplerimiz size hizmet için var.

Şehir Dışı Hurda Alüminyum Alımı

Şehir dışı hurda alüminyum alımı için tek şartımız tonajlı olmasıdır. Bunun sebebi İstanbul merkezli hurdacı firması olduğumuz için sürümden kazanmak istememizdir. Fakat güncel Hurda Alüminyum Fiyatları ve değişik hurda çeşitlerinden haberdar olmak için bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Hurda Alüminyum Fiyatları” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın