Çatalca Hurda Alımı

İstanbul’un gözde ilçelerinden olan Çatalca’da İlgi Metal olarak her nevi hurdayı yüksek fiyattan alıyoruz. Günün her saatinde adreslere hurdacı kamyonlarımızı gönderebiliriz. Çatalca hurda alımı  için ekiplerimiz hurda tartımında kesinlikle hassas davranıyor. Ayrıca hurdanızın değerini hemen nakit parayla ödüyoruz. Hurda alımı konusunda gerçekten uzman ekiplerle iş yapıyoruz. Kendi bünyemizde bulunan yükleme vinçleri ile hurdaları kolayca yükleyip nakliyesini yapıyoruz.

 

Bizden hurda fiyat teklifi almak için lütfen fotoğraf göndermeyi unutmayın. Aksi halde net fiyat vermekte zorluk çekiyoruz. Dilerseniz adres veya konum göndererek hurdanızı yerinde inceleme yapabiliriz. Geri dönüşüm sektöründe işin hakkını vermeye çalışan İlgi Metal her tür demir, alüminyum, bakır, kablo gibi hurda almaktadır. Çatalca’da hurda üzerine en iyi fiyat veren firmalardan biriyiz. Haftanın tüm günleri mesai dışı da dahil olarak hurda alımı ve para ödemesi yapabiliyoruz.

Çatalca Hurda Alımı

Çatalca Hurda Alımı

Çatalca Hurda Alımı Genelinde Verdiğimiz Geri Dönüşüm Hizmetleri

Kazan Dairesi Hurda Alımı: İlgi Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firması olarak Çatalca semtlerinden her şekilde kalorifer peteği, borusu, kazanı hurda olarak alınır. Parası peşin elden ödenir.

Çatı ve Sac Tavan Alımı: Çatıların sökümü kesimi uygun bir biçimde yapılır. Sac ve demir gibi hurdaları yüksek fiyattan alınır. İşçi güvenliği tam anlamıyla sağlanarak çalışılır.

Demir Hurda Yangın Merdiveni Alımı: Hurda olmuş yangın çıkış merdivenleri kesimi tarafımızdan yapılarak astın alınır.

Dükkan Raf Hurdası Alımı: mağaza ve dükkanlarda bulunan artık işe yaramayan metal raf hurdaları en iyi fiyattan satın alınır.

Yakıt Tankı Hurdası Alımı: hurdaya ayrılmış büyük yakıt tankerleri veya sabit metal tanklar hurda olarak satın alınır.

Klima Sistemleri Hurda Alımı: Özellikle gıda depoları ve binaların klima hurdalarını adrese gelerek alıyoruz.

Makine Hurdası Alımı: Fabrikalarda atıl vaziyette yer kaplayan makineleri bize satabilirsiniz. Hurda fiyat teklifi için lütfen makinenin fotoğrafını bize gönderin.

Alüminyum Kanal Hurda Alımı: havalandırma sistemlerinde kullanılan alüminyum malzemeleri gerçek değeri üzerinden satıl almaktayız.

 

Uzman personeli ve Avrupa standartlarında hizmet kalitesi ile İlgi Metal Hurdacılık Çatalca’da görev başındadır. Hurda metal geri dönüşümünde yürüttüğümüz faaliyetler kapsamında bu bölgede bulunuyoruz. Gerek hurdaların fabrika bölgelerinden alınması gerek tesislerde ayrımı gerek ise presleme yapılarak fabrikalara gönderilmesi aşamalarında yetkin bir kuruluşuz. İstanbul ve civarında ham madde ihtiyaçlarına katkımız yadsınamaz. Çünkü haftanın 7 günü ve günün 24 saati vardiya sistemi ile hurda alımı yapıyoruz. Çatalca’da tüm mahallelerden hurda alan bir firmayız. Bize telefon ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın