Çorlu Hurda Alımı

Çorlu’da hurda alan firmamız İstanbul Metal her nevi hurdayı adresten kolayca almaktadır. Kendi araçlarımız ile verilen adrese gelmekteyiz. Hurdanızı çok hassas bir şekilde tartıp değerini anında nakit ödüyoruz. Çorlu Hurda alımı satımı için Çorlu’da mutlaka bizden fiyat teklifi isteyiniz. Verdiğimiz hurda fiyatları mevcut piyasa verilerinin oldukça üstündedir. Geri dönüşüm alanında bölge genelinde uzun yıllar hizmet vermiş bir firmayız.

Çorlu Civarı En Çok Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri:

Demir Hurdası: Hurda demir hurdacılık sektöründe en çok bulunan malzemedir. Firma olarak adresten her tonajda demir hurdası satın alıyoruz. Hurda yükleme araçlarımız mevcuttur. Paranız peşin olarak ödenecektir.

Hurda Bakır: bakır hurdası değerli madenler arasındadır. Fiyat kaybı yaşatmadan her çeşit bakır hurdanızı kapınızdan alırız. Ödemeyi de anında nakit parayla yaparız.

Alüminyum Hurdası: Alüminyumun her türden çeşidini adrese gelerek alıyoruz. Kendi personel ve araç imkanlarımız ile hurdanızı yüksek fiyattan alırız.

Çorlu Hurda alımı

Çorlu Hurda alımı

İkinci el her tür malzemeyi yerinde ve değerinde satın alıyoruz. Özellikle bekçi kulübesi, cephe paneli, çatı makası, çatı malzemeleri, çatı paneli, çelik antrepo alıyoruz. Ayrıca çelik çatı, çelik depo, çelik konstrüksiyon, çıkma raf, defolu çatı sacı alımlarımız mevcuttur. Üstelik de demir boru, demir kapı, hurda çatı, ikinci el çatı, ikinci el çatı sacı, ikinci el raf için en iyi fiyatları veriyoruz. Bu arada inşaat demiri, inşaat iskelesi, inşaat konteyner, işçi kabini, jeneratör, kompresör, oluklu sac gibi malzemeri adresten almaktayız. Firma olarak pano, personel kabini, pimaş boru, prefabrik kabinler, raf, redüktör, sandviç panel, şantiye konteyner, teleskobik direk, trafo, trapez sac satın alıyoruz.

Çorlu’da Nerelerden Hurda Alırız?

Firmamız Alipaşa Mahallesi, Cemaliye mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Çobançeşme mahallesi, Deregündüzlü mahallesi, Esentepe mahallesi ve Hatip mahallesi genelinde adresten hurda alır. Ayrıca hurdacı ekiplerimiz sürekli olarak Havuzlar Mahallesi, Hıdırağa mahallesi, Hürriyet mahallesi, Kazımiye mahallesi, Kemalettin mahallesi, Maksutlu mahallesi, Muhittin mahallesi ve Nusratiye mahallesine göndermekteyiz. Gelen talepler doğrultusunda ise Önerler Mahallesi, Reşadiye mahallesi, Rumeli mahallesi, Sarılar mahallesi, Seymen mahallesi ve Silahtarağa mahallesine hurda alımı için geliyoruz. Firmamız Şahpaz mahallesi, Şeyhsinan mahallesi, Türkgücü mahallesi, Yenice mahallesi ve Zafer mahallesinde 7/24 hurdacı olarak çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın