Küçükçekmece Hurdacı

İstanbul Avrupa yakası hurdacı firmaları tarafından yapılan büyük hurda alım satım işlerinde merkez üssü görevi yürüten Küçükçekmece ilçesidir. Hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetleri için gayet uygun şartları barındıran bölgede hemen her çeşit hammaddenin atık halini temin edebilirsiniz.

 

İstanbul Hurdacılık olarak bizler de Küçükçekmece’de hurdacı olarak çalışıyoruz. Ki bölgede bulunan hurdalar bizimle birlikte değer kazanıyor. Çünkü çok geniş bir atık hammadde sağlama ağına sahibiz. Böylece alınan hurdalar tonaj az bile olsa anında geri dönüşüme gönderilerek paraya çevriliyor.

ATAKENT’TE HURDACI

Küçükçekmece Atakent civarı yıkım işlerinde öncü firmayız. Bu yıkım alanlarından çıkan demir hurdası ve diğer çeşitleri tüm zahmeti bize ait olarak satın almaktayız.

HALKALI MERKEZ’DE HURDACILIK

Halkalı’da fabrika söküm işlerini titizlikle yapan şirketimiz ayrıcaçatı yıkımı gibi tüm çelik yapıların bozum işlerini de güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

İNÖNÜ MAHALLESİ’DE HURDA ALIMI

Alüminyum ağırlıklı olan araiş hurdanızın alımını yüksek fiyattan değerlendireceğini söyleyen şirketimizi aramaktan çekinmeyin.

KANARYA’DA HURDACI

Kanarya mahallesi gibi güzel bir yerde geri dönüşüm işi yaparak buranın bu şekilde kalması için yardımcı oluyoruz. Firmamız çalışanları hurda alımı için geldikleri semtlerin hiç birinde hurdacı anonsu kullanmaz. Bu şekilde çığırtkan anons yapan kişileri derhal belediyeye şikayet edin.

MEHMET AKİF’TE HURDACI

Pimapen parçaları alımı için geldiğimiz Mehmet Akif’te özellikle tadilat gören yapılan yakınına konteyner bırakarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

 

KÜÇÜKÇEKMECE CUMHURİYET’TE HURDACI

Demir hurdası kg fiyatını öğrenmek için Küçükçekmece genelinden bize telefon edebilirsiniz. Bu görüşme sonrasında aldığınız güncel hurda fiyatını karşılaştırma yaparken lütfen tüm şartları öğrenmiş olun.

ATATÜRK’TE HURDA ALAN

Plastik hurdası olarak atık pet şişe, hurda varil ve bidon çeşitlerini fazlaca aldığımız yerlerin başında gelen Atatürk mahallesi için hizmetinizdeyiz.

İSTASYON MAHALLESİ CİVARI EN YAKIN HURDACI

Atık kağıt karton hurdası ve makine parçaları hurdaları bulunan bölgede hurda alımını kolaylıkla yapıyoruz.

TEVFİKBEY’DE HURDACI NUMARASI

Hurda sarı için hem kilo fiyatını yüksek tutuyoruz hem de kapıdan alım imkanı sunuyoruz. Geri dönüşüm alanında Tevfikbey’de sınırsız hizmet.

SÖĞÜTLÜ ÇEŞME’DE ADRESTEN HURDA ALAN

Kablo hurdası satmak istiyor ama Söğütlüçeşme yakınında bulunan hurdacı mı arıyorsunuz? Lütfen bizden fiyat almadan satım yapmayın.

YEŞİLOVA’DA HURDACI

İnşaat sektöründe hızla büyüme yakalayan İstanbul’da her yer şantiye sahası gibi. Biz İstanbul Hurda olarak Yeşilova Mahallesi de dahil tüm Küçükçekmece’den dilediğiniz tonajda şantiye artığı hurdayı kaldırabilmekteyiz.

 

CENNET MAHALLESİ TOPTAN HURDA ALAN

Bakır hurdasının toptan alımları için geldiğimiz Cennet’te hurdanız için en uygun ve güncel fiyatı size sunuyoruz. Lütfen çalıntı malzeme veya hurda için fiyat sormayın veya satmaya çalışmayın. Şirketimiz güvenilir hurda ticareti için kolluk kuvvetleri ile iş birliği yapmaktan onur duyar.

GÜLTEPE’DE HURDACI

Gültepe mevkiinde bulunan tesislerden imalat artığı parçaları ve hurdaları adresten almaktayız. Bize öncesinde haber vermiş olursanız üretim aşamaları etkilenmeden çıkan tüm hurda birikiminizi alırız.

FEVZİ ÇAKMAK’TA HURDACILIK

Sanayi çıkması olan tüm malzemelerin hem ikinci el hem de hurda alımını kolaylıkla yapıyoruz. Fiyat teklifi isterken elinizdeki malzemenin hurda mı yoksa çıkma mı veya üretim fazlası mı olduğunu lütfen belirtin.

YENİ MAHALLE’DE HURDA ALIMI

Çelik ve paslanmaz çelik hurdası için bizimle irtibata geçiniz. Eğer yeni mahalle civarında satışa hazır hurdanız varsa bizi arayın. Hurdanın sökülecek ve alandan toplanacak olması önemli değil.

KEMALPAŞA CİVARINDA HURDACI

Çinko alaşımı olan tüm malzemelerin adresten alım satım işlerinde size yardımcı olabilecek beceri ve donanıma sahip olan şirketiz. Hurda çinko için güncel fiyatları telefon ile öğrenebilirsiniz.

SULTAN MURAT MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Sultan Murat’ta sökülecek motor hurdası ve elektronik hurdalar için bizimle iletişime geçiniz. 2. ele sayılabilecek tüm atıklar için size değeri peşin ödenir.

KARTALTEPE’DE HURDACI

Avrupa yakası hurdacılık piyasasında işlem gören tüm hurda çeşitleri için Kartaltepe hurdacı merkezi yardımcı olabilir. Üstelik ücretsiz keşif elemanı talep edebilirsiniz.

FATİH’TE ESKİ EŞYA ALAN HURDACI

Yıkımlarda çıkan hurda demir için sizi uğraştırmadan yüksek fiyattan değerlendirerek hızla geri dönüşüme kazandırılması için çalışıyoruz.

 

YARIMBURGAZ’DA HURDA ALIM SATIM İŞLERİ

Yarımburgaz mevkiinde size en yakın hurdacı numarası ararken lütfen aradığınız hurdacılara sadece fiyat sormayın. Ayrıca adresten mi alıyorsunuz, nakliye işlemleri kime ait gibi bilgileri de öğrenin.

BEŞYOL’DA HURDACI GÜVENİLİR HİZMET

Güvenilir bir ticari çalışmayı her şeyin önünde giren bir hurdacı şirketiniz var. İstanbul Hurdacılık daima müşteri yararını gözeterek hareket etmektedir. Bu amaçla tüm çalışanlarını motive ederken müşterilerimize güler yüzlü hizmet etmelerini tembihler. Küçükçekmece hurdacı çalışanları olarak sakin bulduğumuz Beşyol için de her türlü hurda için kolay alım imkanı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın