ANADOLU YAKASI HURDACI FİRMASI

İstanbul Anadolu yakasında uzun süredir hurdacı firması olarak faaliyet göstermekteyiz. İstanbul Hurda Metal Geri Dönüşüm şirketi olarak hurda alımları için adrese araç göndermekteyiz. Anadolu yakası hurdacı işletmemiz kendi bünyesinde mevcut olan araç envanteri ile her cins hurdayı tonaj sınırlaması olmadan her tür ortamdan satın alabilmekte. Hava koşullarından ve saha şartlarından etkilenmeden deneyimli personelimiz ile hurda alımlarında hizmetinizdeyiz. Hurda tartımında tam anlamıyla şeffaf bir anlayışı savunuyoruz. Müşterilerimizin tamamı tartım ortamını gözlemleyebilir. Ön test tartım işlemlerine katılabilir. Hurdalarınızı en hassas aralıklarda ölçüm yapma yeteneği olan elektronik kantarlarda yaptırıyoruz. Hurdanızın değerini de tartım sonrasında anında hesaplayıp ödüyoruz.

HURDACI OLARAK İSTANBUL ANADOLU YAKASI’NDA HİZMETLERİMİZ

ÜMRANİYE KENTSEL DÖNÜŞÜM

Anadolu yakasının gelişmiş ilçelerinden olan Ümraniye genelinde kentsel dönüşüm alanı olan yerlerden yıkım hurdası alıyoruz.

ATAŞEHİR HURDA DEMİR KİLOSU

İstanbul Ataşehir genelinde hatta bölge yakınlarında dahi demir hurdasının kilo fiyatını öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

ÜSKÜDAR İNŞAAT ARTIĞI

İnşaat alanlarında biriken ve artık iş göremeyen ne kadar malzeme varsa almaktayız. Üsküdar hurdacı ekiplerimizi size gönderebiliriz.

Anadolu yakası hurdacı firmaları

Anadolu yakası hurdacı firmaları

ÇEKMEKÖY FABRİKA ATIK TEMİZLİĞİ

Fabrika bölgelerinden atık malzeme alımları yapıyoruz. Ayrıca Çekmeköy yakınlarında sayısız konteyner bırakma işlemi yaptık.

KADIKÖY DEMİR MERDİVEN

Kadıköy’de hurda olmuş yangın merdiven alımları yapıyoruz. Söküm kesim ve yükleme gibi işlemler bize aittir.

SANCAKTEPE SOYMA BAKIR

Bakır hurdasının her türden çeşidini alan İstanbul Metal Sancaktepe’de özellikle soyma bakır için en iyi fiyatı veriyor.

BEYKOZ METAL GERİ DÖNÜŞÜM

Firma olarak özellikle metal hurdalarının geri dönüşüme kazandırılmasına büyük önem veriyoruz. Bu amaç doğrultusunda da Beykoz civarında hurdacılık yapmaktayız. Hurda satmak için bizden fiyat teklifi istemeyi unutmayınız.

MALTEPE HURDA ALIMI

Sanayi bakımından oldukça önemli bir yer olan Maltepe’de hurda alan bir firmayız. Hurdacılık yaptığımız süreler boyunca Maltepe genelinde büyük işlere imza attık.

PENDİK HURDADAN HABERLER

Bizimle iletişim kurarak Anadolu yakasının tüm ilçelerinden özellikle de Pendik gibi bölgelerden hurda ve hurdacılık ile ilgili en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

SULTANBEYLİ SANAYİ HURDA GERİ DÖNÜŞÜMÜ

Sultanbeyli bölgesinde sanayi sitelerinden hurda atık ve metal alımları yapıyoruz. Hem yüksek fiyat veriyor hem de ödemelerimizi peşin yapıyoruz.

KARTAL HURDA FİRMALARI

İstanbul’un Kartal ilçesinde hurda satışı yapmayı düşünüyor ancak güvenilir hurdacı firması bulamıyor musunuz? Bizi mutlaka arayın geri dönüşüm alanında her konuda yardımcı olalım.

TUZLA HURDA ALANLAR

Tuzla’da hurda alan hurdacı firmaları arasında verdiğimiz yüksek hurda fiyatları sayesinde piyasanın gerçek değerini bulmasını sağlıyoruz. Sizler de hurda satmak için bizleri arayın hurdanız ucuza gitmesin.

ŞİLE ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Çelik yapıların sökümü ve yıkımı işlerini profesyonel bir biçimde yaparak çıkan malzemeleri iyi fiyattan satın alıyoruz.

ANADOLU YAKASI HURDACI FİRMASI” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın