İstanbul Hurda

İstanbul Hurda Fiyatları ve İstanbul da hurda satmanın doğru adresi İstanbul Metal Hurdacılık! Güncel hurda fiyatları, dürüst çalışan kadro ve hurda alım ekipmanlarıyla 20 yıldır sizlere hizmet sunuyoruz. Özellikle bina yıkım işleri, fabrika sökümü, gemi hurda kesimi, çelik yapıların sökümü gibi işlerde İstanbul hurdacı firmalarının dahi aradığı firmalardan birisiyiz. Bünyemizde ikinci el malzeme satışı ve yerinden malzemelik hurda alımlarını da barındırmaktadır.

Adresten Hurda Alımı

Adresten hurda alımı yapan birçok hurdacı firması mevcut! Fakat doğru hurdacıyı adrese çağırdığınızdan emin misiniz? Doğru hurdacı, yerinden hurda alımı yaparken hurda işçiliğini üstlenen güncel hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapan firmalardır.

Hurda işçiliği nedir? Hurda satan müşterilerimizin en çok merak ettiği hurda işçiliği söyleminin ne olduğudur. Çünkü hurda fiyatı verilirken tüm hurdacı firmaları hurda malzemenin işçilikli mi işçilik siz mi olduğudur. İşçilikli hurda malzemenin tabi ki fiyatı düşüktür. Bu nedenle resim ve yerinde görmek gerekmektedir. Bazı İstanbul Hurdacı firmaları üstün körü hurda fiyatı sunup işin içinden çıkamayıp müşteriyi mağdur edebiliyor. İstanbul Metal Hurdacılık olarak bu durumun önüne geçebilmek için önlemler aldık ve uyguluyoruz.

Oksijenle Hurda Kesimi

İstanbul’da hurda alımlarımız arasında en çok iş yaptığımız ve tonaj ürettiğimiz alan oksijenle hurda kesimidir. Yüksek tonajlarda bina sökümü, hurda kazan kesimi, çelik yapı kesimi gibi işlerin işçilik kısmını üstlenip size sorunsuz bir hurda ticareti sunuyoruz. Hurda kesimi yapan hurdacı firması olarak İstanbul ve çevresindeki illerde hurda kesim ve söküm işlerini yapıyoruz.

Hafriyat Demir Hurdası

Hafriyat demir hurdası alımında dikkat gerekmektedir. Hatta bu iş için uygun personel ve ekipman büyük önem taşıyor. Bazı İstanbul Hurda Alım ekipleri üstün körü alımlar yapmaya çalışsa da büyük risk almaktadırlar. Bu nedenle iş kazalar ve yetersiz zaman olarak yıkım yapan görevlilere zor anlar yaşatıyorlar. Firmamız yıkım demir hurdasın da yüksek hurda fiyatı vererek işinin ehli ekiplerle çalışmaktadır. Bina enkazında bulunan tüm demir aksamını sorunsuzca seçip en yüksek hurda fiyatından hesaplıyoruz. Üstelik yerinde hassas terazi ile tartıp kantarda nakit olarak ödüyoruz.

İstanbul’da Hurda Alan Yerler;

İstanbul’da hurda alan yerler için 05345755414 hurdacı numarasını arayarak hurdacı konumu isteyebilirsiniz. İstanbul hurda alım merkezi olarak birinci şubemiz Esenyurt Hurdacısıdır. Bunun yanı sıra Beşiktaş Hurdacı, Gazi mahallesi Hurdacı, Beykoz Hurdacı, Ümraniye Hurdacı ve Dudullu Hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Hurdacı İstanbul firması olarak size daha iyi ve hızlı hizmet verme açsından çeşitli bölgelerde hurdacı dükkanları sahibiyiz.

Alo İstanbul Hurdacı

Alo İstanbul hurdacı hattında sizlere günün 24 saati hurdacılık hizmeti sunmaktayız. Güncel hurda fiyatları, adresten hurda alımı, ikinci el hurda alım satımı ve moloz nakliyesi gibi hurdaya dair tüm her şeye alo hurdacıdan erişebilirsiniz.

Hurda Bakır

Hurda bakır alım satımı için İstanbul Hurdacı Firmamızdan yararlanın. Çünkü yüksek fiyattan hurda bakır alımı yapmaktayız. Üstelik piyasanın %20 üstündeki fiyatları yerinde sunuyoruz. Hurda bakır satan müşterinin zamanından ödün vermeden hurda bakır ticareti yapmasını sağlıyoruz. Soyma bakır, yanık bakır, lama bakır ve levha bakır hurdası için 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Kablo Hurdası

Kablo hurdası yaşantımızın her anında bizlere eşlik ediyor. Birçok müşterimiz kablo hurdası fiyatlarından haberdar olmanın ne gibi karı olacak bana diye düşünebilir. Ancak fiyatı yüksek ve yüksek tonaj tutan bu hurda çeşidinin yabana atılır bir yönü yoktur.

Alüminyum Hurda Fiyatları

Hurda alüminyum fiyatları yüksek olmasıyla birlikte kullanım alanları da oldukça fazladır. Aynı zamanda da tahribi bakımından sirkülasyonu çokça fazla bir metal türüdür. Ofis doğramaları, kapı pencere doğramaları ve dükkan kepenkleri bunlardan bazılarıdır.

Hurda Sarı

Sarı hurdasının ne olduğunu bilmeyen müşterilerimiz sıklıkla aramaktadır. Ancak hayatın her anına eşlik eden suyu durduran dizginleyen malzemenin ham maddesi sarı metaldir. Örneğin musluk bataryaları ve vanalar! Ancak sarı hurdasının sadece bunlardan ibaret olmadığını da belirtmek isteriz. Hurda sarı fiyatları ve kullanım alanlarıyla ilgili bilgi almak için lütfen İstanbul Hurda Hattını arayınız.

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul Hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve yerinde hurda fiyat desteği almak için firmamız telefonları veya mail yoluyla bize ulaşınız.

  • Hurda Demir Fiyatları
  • Kağıt Hurda Fiyatları
  • Bakır Hurda Fiyatları
  • Sarı Hurda Fiyatları
  • Çinko Hurda Fiyatları
  • Kurşun Hurda Fiyatları
  • Alüminyum Hurda Fiyatları
  • Plastik Hurda Fiyatları
  • Naylon Hurda Fiyatları

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın