Plastik Hammadde Alımı

İstanbul Metal Hurda ve Geri Dönüşüm firması olarak plastik hammadde alım satımı yapıyoruz. Plastik hali hazırda doğada mevcut değildir. Fabrikasyon süreçler sonrasında üretilir. Plastiğin temelinde petrol bileşenleri vardır. Hammadde olarak plastik tam sentetik ve yarı sentetik olarak ikin tür halinde ayrışır. Plastik hammaddeler üretim sürecinde temel malzeme olabileceği gibi yardım materyal olarak da kullanılmaktadır. Plastiğin en güzel tarafı tekrar dönüştürebilmesi nedeniyle çevre kirliliğine doğrudan yol açmamasıdır. Bunun için de bizim gibi hurdacı firmaları görev almaktadır. Firmamız İstanbul ve çevresinde her noktadan plastik hammadde alımı yapmaktadır. Plastik toz, jel ve granül halinde olmaktadır. Firmamız tüm çeşitlerde alım yapma imkanına sahiptir. Bize telefon açarak adres belirtmeniz yeterlidir. Verdiğimiz hurda fiyatları en güncel fiyatlar olup ödemelerimiz anında nakit yapılmaktadır.

İstanbul genelinden aldığımız plastik çeşitlerinin kendi tesislerimizde yıkama ve kırma sistemlerinden geçirerek cinslerine göre ayrıştırmaktayız. Bu türler arasında daha çok Pe, Hdpe, Opp, Cpp, Pvc, Ldpe, Pp, Ps, Abs bulunmaktadır. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde plastik endüstriyel alanda kullanılan hammaddeler arasında en sık kullanılandır. Geri dönüşüm sektörü sayesinde de hem doğa zarar görmemiş oluyor hem de ekonomiye büyük katkılar sağlanıyor. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası genelinde tüm ilçelerden adresten hurda plastik ve plastik hammadde alımları yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen telefon ediniz.

plastik hammadde alan satan yerler

plastik hammadde alan satan yerler

Plastik Hammadde Kullanım Alanları

Granül Plastik Hammaddeler

Plastik tanım olarak karbon elementinin kimyasal olarak hidrojen, oksijen ve azot ile oluşturduğu bağın bir nevi kırılması ile oluşan maddeye denir. Çeşitleri oldukça fazladır. Bunlardan bir kısmının ve kullanım alanları ile özelliklerine değinecek olursak;

Termoplastik: Isıya duyarlılığı yüksek bir türdür.  Termoplastik, ısıtıldığında homojen bir sıvı haline gelen ve soğutulduğunda sertleşen bir maddedir. Uçak ve otomobil sektöründe yağın kullanılır.

Granül, Abs Çapak ve normal çapak gibi plastik hammaddeleri satın alıyoruz. Ürünleriniz değerinde iş yerinizden aynı gün alınır. Ödeme olarak paranın tamamı anında peşin olarak verilir. Çapak çeşidi olarak kasa çapağı ve moblen alımlarımız mevcuttur. Diğer alım yaptığımız malzemeler: elteks, polietilen, antişok, polikarbon, pvc, gibi çeşitlerdir. İstanbul Hurda Metal olarak her zaman kaliteli hizmet vermeyi ön planda tutuyoruz. Bunun içinde geri dönüşüm sektöründe teknolojik olanakları sonuna kadar kullanan nadir firmalardan biriyiz. Hem çalışanlarını hem müşterilerini değerli bireyler olarak bir kurumsal firma anlayışı ile ticaret yapıyoruz. Aynı zamanda bir hurdacı şirketi olarak Türkiye Cumhuriyeti devletinin belirlemiş olduğu tüm yasal zorunluluklara uymaktayız.

Plastik Hammadde Alımı” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın