Beylikdüzü Hurdacı Numarası

Beylikdüzü Hurdacı Numarası mı arıyorsunuz? İstanbul Metal Hurdacılık olarak size en hızlı ve güvenilir hizmeti vermek için Beylikdüzü Hurdacı Firmalarının liderliğini yapmaktayız. Firmamız yüksek hurda fiyatları ve dürüst çalışanlarıyla size hizmet etmeye daima hazır. Çünkü vizyonumuz dürüst hurda ticareti üzerine kurulmuştur. Bunun yanı sıra hurda alımı adına birçok işçiliği üstlenmekteyiz.

Hurda Demir

Hurda Demir çeşitlerini en güncel fiyatlarla tüm işçiliğini yaparak satın alıyoruz. Özellikle oksijenle kesim söküm işlerinden kesinlikle para talep etmiyoruz. Çünkü amacımız Beylikdüzü Hurdacı firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmak. Bu nedenle düşük kar oranı ile yüksek hurda fiyatlarını sizlere sunmaktayız. Hatta miktara önem vermeden adresten hurda alımı yapmaktayız. Lakin bu işlem için Beylikdüzü Hurdacı Numarasından bize ulaşmanız gerekmektedir.

Bakır Hurdası

Bakır hurdası yabana atılmayacak kadar değerli ve nadir hurda çeşitlerindendir. Bunun yanı sıra yüksek hurda fiyatlarından alım satımı yapılan bir hurda türevi! Ancak yanlış bakır hurdacısı ile çalışılırsa size maalesef kar değil zarar olarak dönecektir. Özellikle hurda bakır fiyatlarını anlık takip etmeyen bazı Beylikdüzü hurdacıları yüzünden bakır hurdası satanlar zarar edebiliyor. Kısacası Beylikdüzü hurda bakır alan hurdacı numarasını arayarak bakır hurdasın dan en yüksek karı elde etmek sizin elinizde!

Hurda Sarı

Hurda sarı çeşitleri hayatımızın neredeyse her anında yer almaktadır. Ancak sarı hurdasının bilmeyen birçok insan var. Bunun nedeni hurda sarı alan hurdacı esnaflarının müşteriye bilgi vermemesidir. Sarı hurdası mutfak bataryası, kapı kolları, makine dişlileri, klima boruları ve su vanaları gibi dayanıklı malzemelerdir. Hurda sarı fiyatları için Beylikdüzü Hurdacısı numarasını arayabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum Hurda Fiyatları Beylikdüzü hurdacısı İstanbul Metal Hurdacılık tarafından belirlenmektedir. Özellikle hurda alüminyum piyasasına büyük katkı sağlamaktayız. Çünkü hurda alım satımlarımızın büyük bir çoğunluğunu alüminyum hurdası oluşturuyor. Hurda alüminyum alan hurdacılar arasında %20 hurda alüminyum fiyat farkımız vardır. Hatta bu fiyat farkını adresinizde sunuyoruz.

Hurda Çinko

Hurda çinko ve hurda kurşun için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Çünkü hurda kurşun sökümü yapan hurdacı firmaları da söküm işin uzmanlaşmış ekiplerimizden yardım alıyor. Cami kurşun sökümü, hamam çatı kurşun sökümü, çatı çinko sökümü, makine hurda çinko sökümü için ekiplerimiz sürekli hazırdır. Üstelik en yüksek fiyatlarla çinko ve kurşun sökümü yapıyoruz.

Plastik Hurda Çeşitleri

Plastik Hurda Çeşitleri Beylikdüzü hurdacı numarasına sürekli düşmektedir. Ancak firmamız genellikle tek tip plastik hurda alımları yapmaktadır. Çünkü yüksek fiyatlarla karışık malzeme almak tamamen zaman kaybıdır. Üstelik yerinden hurda alan ekiplerimiz sayesinde size kesinlikle zahmet vermiyoruz. Lakin plastik hurda çeşitleri oldukça fazla hepsini bilmek pek mümkün olmuyor. Firmamız sizlerden sadece numune veya hurda malzemenin resmini talep ediyor.

Bunun yanı sıra yüksek fiyattan alım yaptığımız plastik hurda çeşitlerini sıralamak gerekirse şu şekilde sıralaya biliriz:

 • Beylikdüzü Hurdacı Numarası

  Beylikdüzü Hurdacı Numarası

  Plastik Hurda Palet

 • Plastik Boru Çeşitleri
 • (p100, pprc, gırtlak boru)
 • Pimaş Plastik Hurdası
 • Hurda Plastik Bidon
 • Plastik Kova Hurdası
 • Hurda Pet Plastik
 • Hurda Ayakkabı Kalıbı
 • Plastik Takoz Hurdalar
 • Çuval Plastikleri
 • Hurda Naylon

Kağıt Hurda

Kağıt hurda çeşitleri geri dönüşüm sektörünün en çok tonaj tutan ve sirkülasyonu en çok olan malzemedir. Hatta birçok hurdacı esnafının geçim kaynağıdır. Ancak şu zamanlarda uygulanan yanlış geri dönüşüm adımları yüzünden binlerce ton hurda kağıt maalesef çöp alanlarına gidiyor. Büyük kağıt hurda toptancılarının bölge savaşları yüzünden kağıt toplayıcıları rahat hurda toplayamıyor.  Başka bir deyişle büyük balık küçük balığı yutuyor. Lakin halk tarafından acilen bir tedbir alınması gerekmektedir.

Kağıt hurdası alan hurdacı firmalarına destek olunmalı! Üstelik satış karşılığı para da ödeniyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın