Halkalı Hurdacı Firması

Halkalı’da her nevi hurda alımı konusunda geniş kitleye hizmet veriyoruz. Yerel işletmeler ve devlet kurumları ile tüm vatandaşlarımıza geri dönüşüm alanında sınırsız destek sağlıyoruz. Halkalı Hurdacı firmamız Hurda olarak tabir edilen her tür malzemeyi satın almayı taahhüt ediyor. Adrese gönderdiğimiz ekiplerimiz hurdanızı güvenilir bir şekilde tartacak ve size yüksek fiyattan nakit ödeme yapacaktır. Her geçen gün hurdacılık alanında Halkalı’da daha büyük bir adım atıyoruz.

Firma olarak İstanbul Metal Hurdacılık daima kendi araç ve ekipmanlarını kullanmaktadır. Saha deneyimi yüksek olan kadromuz ile her tonajda hurdayı çok kolay bir şekilde yüklüyor ve satın alıyoruz. Son derece gelişmiş konteyner sistemlerimiz sayesinde iş yerlerinden herhangi bir engele yol açmadan hurda alımı yapabiliyoruz. Halkalı genelinde metal ve diğer hurdaları zahmetsizce geri dönüşüme gönderen bir firmayız. Bakır, demir ve alüminyum gibi hurdalar için en iyi fiyatı vermekteyiz. Beldenin her noktasından saat fark etmeden bizi arayabilirsiniz. Böylece hem para kazanmış hem de halkalının kirlenmesinin önüne geçmiş olacaksınız.

Halkalı Hurdacı

Halkalı Hurdacı

Halkalı Hurdacı Firmaları

Küçükçekmece’ye bağlı olan Halkalı’da hurda alımları yapan bir firma olarak kapıya kadar geliyoruz. Güvenilir bir hurda satışı yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Ödeme yöntemi olarak firma politikamız gereği daima nakit kullanırız.  İstanbul metal her tür saha ortamından hurdanın toplanması, araçlara yüklenmesi ve nakliyesi gibi işlerde kendi personelini ve araç filosunu kullanmaktadır. Bölgede oldukça başarılı geri dönüşüm süreci başlatmış bulunuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz yıllar boyunca tüm kurum ve kuruluşlar ile iş birliği içinde çalıştık halen de devam ediyoruz. Güncel hurda fiyatı için sürekli piyasa takibi yapan bir yönetim ekibimiz mevcuttur.

Civarda geri dönüşüm sektöründe bir hurdacıdan beklenilenin çok ötesinde hizmet kalitesi ile hareket ediyoruz. Bize dilediğiniz zaman konum atarak hurda satışı yapabilirsiniz. Ayrıca hurda fotoğrafları atarsanız size fiyatını söyleriz. Adrese gelen çalışanlarımız hiçbir işlemi eksik yapmadan hurdanızı güvenilir bir kantarda tartımı götürecektir. İstemeniz halinde sizler de bu sürece dahil olarak yakından takip edebilirsiniz. Firma olarak hurda alım satımında tamamen şeffaf bir şekilde faaliyet yürütüyoruz. Hem verdiğimiz fiyatlar hem de tartım sürecimiz sorgulama ve karşılaştırmalara açıktır. Personelimiz hepsi edepli, işini severek yapan kişilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın