İkitelli’de Hurdacı ve Geri Dönüşüm

Başakşehir’in en gelişmiş semti olan İkitelli’de hurdacı şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. Yıllardır bölge insanı ile hurda ticareti yapan firmamız İstanbul Metal hurdacılıkta kalitenin adresi olmuştur. Her çeşitten hurdayı tonaj farkı olmadan kapıdan alan firmamıza güvenebilirsiniz. Adrese gelen ekiplerimiz hurdanızın tartımını elektronik kantarlarda yaparak size paranızı nakit olarak öder. Bu bölgeden bizi alo acil hurdacı olarak 7/24 arayabilirsiniz.

İkitelli tam anlamıyla bir sanayi bölgesidir. Sayısız fabrika ile aralıksız her yelpazede üretim yapılmaktadır. Bu üretim sürecinde ise yüksek oranda atıl hammadde ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan hurda atıkları firmamız gibi hurdacı firmaları satın alarak geri dönüşüme göndermektedir. Böylece ülke ekonomisi büyük kazanç elde etmektedir. Verdiğimiz hurda fiyatları her zaman müşterilerimizce olumlu karşılanmaktadır. Çünkü hurdanın gerçek değerini biliyor ve size söylüyoruz. Lütfen fiyat teklifi almak için bizi aramaktan çekinmeyin.  Bize adres bilgisi veya doğrudan konum göndermeniz halinde çok kısa sürede hurda alımı için adresinize geliriz.

İkitelli'de Hurdacı

İkitelli’de Hurdacı

İkitelli’de Hurdacı Neler Alır?

İstanbul Metal Geri Dönüşüm olarak İkitelli genelinden bakır,  sarı,  alüminyum,  akü,  demir,  çinko,  kurşun,  kablo,  kırkambar,  fabrika artığı,  pimapen ve pimaş gibi hurdalar almaktayız. Günün her saati ve hafta sonları dahil olarak tüm günler bizi arayabilirsiniz. 7/24 açık hurdacı merkezi olarak İkitelli’de bulunuyoruz. Verdiğimiz yüksek hurda fiyatlarında hem adresten alım hem de nakit ödeme garantisi veriyoruz. İş yerlerine konteyner bırakma imkanımız mevcuttur.

Firmamız aynı zamanda İkitelli civarında çatı kesimi, bina yıkımı, kırım ve söküm işleri yapmaktadır. Bu işlerde senelerini harcamış bir firma olarak oldukça deneyim sahibiyiz. Ayrıca İstanbul’un en kaliteli ekibi ile çalışıyoruz. Tam anlamıyla donatılmış araç gereçler ve iş makineleri kullanıyoruz. İşçi ve çevre güvenliği için tüm kontrolleri yapıyoruz ve önlemleri alıyoruz. Üstelik yıkım veya kırım sonrasında gerekli tüm temizliği üstleniyoruz. Dilerseniz moloz taşıma hizmeti de veriyoruz. İkitelli’de fabrika, dükkan, depo, otel, market, mağaza, avm gibi sayısız mekanda kesim, yıkım ve söküm işleri yaptık. Tüm bölgede güvenilir hurdacılık ve yıkım işlerinin merkezi halindeyiz. Bizden mutlaka fiyat teklifi ve detaylı bilgi isteyin.

İkitelli Hurda Fiyatları

İkitelli Hurda Fiyatları bakımından diğer ilçelerden farklı bir konumda. Çünkü İkitelli Hurdası genellikle imalat artığı hurda çeşitlerinden oluşmaktadır. Özellikle hurdacıların dikkat ettiği en önemli durum halinde olan hurda işçiliği imalat hurdalarından en düşük seviyededir. bu nedenle İkitelli hurda fiyatları oldukça yüksektir.

İkitelli Hurdacı Numarası

İkitelli Hurdacı Numarasını arayarak güncel hurda fiyatları, adresten hurda alımı ve yol tarifi isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın