Bakırköy Hurdacı ve Hurda Alımı

İstanbul Bakırköy’de kapıdan hurda alımı yapıyoruz. Günün her saati alo acil hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda malzemeyi değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Bakırköy hurdacı ekiplerimiz ilçe civarında hizmet vermektedir. Bu nedenle firmamızı telefon ile arayarak hurda fiyatları öğrenebilirsiniz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız kapınızdan hurdanızı kolayca alır, tartımı yapıp paranızı hemen peşin olarak öder. İstanbul Metal olarak kendi bünyemizde bulunan kamyon ve hurda yükleme araçları sayesinde her tonajda ve türde hurdayı zahmetsizce alabilmekteyiz.

Bakırköy hurdacı esnaflarından olan İstanbul Metal Geri Dönüşüm güvenilir ve yüksek kalitede hizmet veren firmalardan biridir. Bölgede 25 yıldan fazladır hurda toplama ve ayrıştırma süreçlerinde çalışan bir aile şirketiyiz. Civardaki iş yerlerinden sayısız hurda malzeme alımı yapmış bulunuyoruz. Üstelik her hurda alımında yüksek fiyat veriyoruz. Hem de anında nakit para ile ödeme garantisi veriyoruz. Bakırköy İstanbul’un oldukça gelişmiş ilçelerinden biridir. Ulaşım yollarının kesişim ağında olduğu için de hurdacılık faaliyetlerinin yoğun görüldüğü bir yerdir. Firma olarak buradan demir, bakır, sarı, alüminyum, kablo, çinko, krom, nikel vb. hurdaları satın alıyoruz. Bunların tamamına hurda piyasasına göre yüksek fiyat veriyoruz.

Bakırköy Hurdacı Numarası

Bakırköy Hurdacı Numarası

Bakırköy Hurdacı Alınan Hurda Çeşitleri

Hurda Demir: İnşaat alanlarından konteyner vasıtasıyla demir hurdası alımları gerçekleştiriyoruz.

Bakır Hurda: Bakırköy mahallelerinin tamamına bakır hurdası için hurdacı gönderebiliriz.

Sarı Hurdası: Adresten hurda sarı alımı yapılır. Güncel sarı fiyatı vermekteyiz.

Alüminyum Hurda: Her tür alüminyum hurdası çeşidini yüksek fiyat ile kapıdan alıyoruz.

Hurda Krom: Bakırköy’de her noktadan günün 24 saati krom hurdası alınır.

Kablo Hurdası: İş yerlerinden ve evlerden kablo almak için hurdacı araçları gönderiyoruz. Bizi aramanız yeterlidir.

Hurda Karton Kağıt: haftanın her günü kağıt ve karton hurdası satışı yapmak için bize telefon ile ulaşınız.

Firma olarak Bakırköy genelinde Bina yıkımı, fabrika yıkımı ve çatı demontajları yapıyoruz. Ayrıca her tür kesim ve söküm işinde uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Yıkım öncesi binalardan eşya sökümü yapıyoruz. Pvc kapı pencere, çelik kapılar, demir korkuluklar, havalandırma kanalları, klimalar, kombi, petek, kazan, merdiven, asansör vb. malzemeler hem sökümünü hem de alımını yaptığımız malzemeler arasında ilk sırada gelenlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın