Hurda Kablo Alan Yerler

Hurda Kablo Alan Yerler

Hurda kablo alan yerler arasında hizmet veren Hurdacı firmamız her çeşit kablo hurdanızı adresinizden satın almaktadır. İstanbul Metal Hurdacılık, İstanbul hurdacı firması olarak İstanbul’da hurda kablo alan yerler arasında bulunuyoruz. Hurdacinumarasi.com sitemizden en yakın hurdacı telefon numarasına ulaşabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında tüm ilçelerde güncel fiyatı ile yerinde ve güncel değeri ile hurda kablo çeşitleri satın alıyoruz. Her tür hurda kablo çeşidini adresinizden ve değerinde satmak için İstanbul hurdacı firmasını arayın. İstanbul Metal Hurdacılık firmasına 0534 575 54 14 hurdacı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kablo hurda alan yerler

İstanbul Hurda Kablo Alımı

İstanbul’da hurda kablo alan yerler arasında bulunuyoruz. Hurda kablo alan hurdacı firmasıyız. Her çeşit soyma kablo hurdası, bakır kablo hurdası, alüminyum kablo hurdası, elektrik kablo hurdasını adresinizden satın alıyoruz. İstanbul’da adresinizden kablo hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Tecrübeli kurumsal firmamız İstanbul’da hurda kablo alan hurdacılar arasında en çok tercih edilen hurdacı firmasıdır. Adresinizden satın aldığımız bazı hurda kablo çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

Kablo hurda alan yerler

Hurda Kablo Nedir?

Kablo hurdası, kullanılmayan, atıl durumda olan veya artık işlevini yitirmiş elektrik kablolarının geri dönüşüm amacıyla toplanması ve işlenmesi için verilen genel bir terimdir. Kablo hurdaları, geri dönüşüm sürecinde değerlendirilen önemli bir malzeme kaynağıdır. Ayrıca kablo hurda çeşitli metalleri (özellikle bakır ve alüminyum) içermektedir. Kablo hurdalarının çeşitleri genellikle içerdikleri metaller ve kaplamalarına göre sınıflandırılır.

İstanbul Metal Hurdacılık olarak aşağıda alım yaptığımız bazı kablo hurda çeşitlerinin tanımları yapılmıştır. Bunun için her çeşit kablo hurdasını adresinizden ve değerinde satmak için İstanbul Metal hurdacılık firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca hurdacı telefon numarasına ulaşmak için sitemizde yer alan telefon simgesine tıklayabilirsiniz.

Güncel Fiyattan Satın Aldığımız Bazı Kablo Hurda Çeşitleri;

 • Bakır Kablo Hurdası:
  • Bakır Tel Kablo Hurdası: İçerisinde %100 bakır tel bulunan kablolardır.
  • Bakır Kablolu Elektrik Hurdası: Elektrik kablolarında bulunan ve iç kısmı bakır olan kablolardır. Bunlar genellikle çeşitli plastik veya kauçuk kaplamalarla kaplanmıştır.
  • Kalın Bakır Kablo Hurdası: Genellikle endüstriyel kullanımlarda bulunan ve iç kısmı kalın bakır tellerle dolu kablolardır.
 • Alüminyum Kablo Hurdası:
  • Alüminyum Tel Kablo Hurdası: İçerisinde alüminyum tel bulunan kablolardır.
  • Alüminyum Kablolu Elektrik Hurdası: Elektrik kablolarında bulunan ve iç kısmı alüminyum olan kablolardır. Bu kablolar da genellikle plastik veya kauçuk kaplamalarla kaplanmıştır.
 • Karışık Metal Kablo Hurdası:
  • Bakır-Alüminyum Karışık Kablo Hurdası: Hem bakır hem de alüminyum içeren kablolardır. Genellikle daha karmaşık ve düşük değerli hurdalar olarak kabul edilirler.
 • Fiber Optik Kablo Hurdası:
  • Fiber Optik Kablolar: Işık sinyalleri iletmek için kullanılan ve cam veya plastik liflerden oluşan kablolardır. Metal içermezler ancak geri dönüşüm sürecinde özel işlemler gerektirirler.
 • Telekomünikasyon Kabloları:
  • Koaksiyel Kablolar: Hem bakır hem de alüminyum içerirler ve genellikle televizyon ve internet bağlantılarında kullanılırlar.
  • Telefon Kabloları: Genellikle ince bakır tellerden oluşur ve telefon hatları için kullanılır.

Kablo hurda alan yerler

İstanbul Hurda Kablo Fiyatı Ne Kadar?

Hurda kablo fiyatı kablo hurdanın içeriğindeki metale göre değişiklik göstermektedir. Bunun için tam fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Buna örnek verecek olursak bakır içerikli kablo hurda fiyatı bakır hurda fiyatı ile orantılı olarak değişiklik göstermektedir. Çünkü elektrik, elektronik ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan birçok kablo çeşidi genellikle bakırdan oluşmaktadır.

Ayrıca alüminyum kablo hurda fiyatları alüminyum hurdanın güncel fiyatlarına göre değişmektedir. Zaman geçtikçe kullanım ömrünü dolduran kablolar, hurda kablo olarak nitelendirilmektedir. Böylece kullanım işlevini yitiren kablolar hurda olarak satılıp geri dönüşüme kazandırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın