Hurda Akü Alan Yerler

Hurda Akü Alan Yerler

Hurda akü alan yerler mi arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. İstanbul Metal Hurdacılık firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde her çeşit akü hurdanızı adresinizden satın almaktadır. Hurdacı firmamız İstanbul’da ve Türkiye’nin birçok ilinde her tür hurda akü alan yerler arasında bulunmaktadır. Bunun için Hurdacinumarasi.com sitemizden hurdacı telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca en yakın hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Öyleyse hemen İstanbul Metal Hurdacı firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında tüm ilçelerde güncel fiyattan yerinde ve değerinde hurda akü çeşitleri satın alıyoruz. Satmak istediğiniz akü hurda çeşitleri için bize ulaşın. Ayrıca adresinizden ve değerinde her çeşit akü hurdası satmak için İstanbul hurdacı firmasını arayın. İstanbul Metal Hurdacılık firmasına 0534 575 54 14 hurdacı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

hurda akü alan yerler

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Güncel Akü Hurda Fiyatları

İstanbul’da güncel akü hurda fiyatları günden güne değişiklik göstermektedir. Her çeşit ak, hurda fiyatını hurdacı firmamızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Metal Hurdacı firmamızı arayarak anlık akü hurda fiyatlarını sorabilirsiniz. Ayrıca fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için akü hurdasının fotoğrafını Whatsapp üzerinden göndererek fiyat sorabilirsiniz. Her çeşit akü hurdası satmak için hemen ana sayfamızda yer alan telefon numarasından firmamıza ulaşabilirsiniz.

  • Sulu Akü Hurdası
  • Kuru Akü Hurdası
  • Küçük Akü Hurdası

Yukarıda yer alan akü hurda çeşitleri hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Ayrıca diğer birçok akü hurdası satmak için firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul’da tüm ilçelerde en yakın hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Satmak istediğiniz akü hurdanızı yerinde satın alıyoruz. Ücretsiz keşif imkânı için firmamızı arayabilirsiniz.

hurda akü alan yerler

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurda Akü Nedir?

Hurda akü, kullanım ömrünü tamamlamış ve geri dönüşüm için toplanan akülerdir. Aküler, içinde bulunan kurşun, asit ve diğer bileşenler nedeniyle geri dönüşüm sürecine tabi tutulmaktadır. Hurda akülerin geri dönüştürülmesi, çevre kirliliğini azaltmak ve değerli metallerin yeniden kazanılmasını sağlamak açısından büyük önem taşır.

Hurda Akü Çeşitleri Nelerdir?

  • Kurşun-Asit Aküler: En yaygın hurda akü türüdür. Araç aküleri, sanayi aküleri ve UPS (kesintisiz güç kaynağı) aküleri bu kategoriye girer. İçlerinde kurşun ve sülfürik asit bulunmaktadır.
  • Nikel-Kadmiyum (Ni-Cd) Aküler: Eski tip şarj edilebilir pillerden biridir. Genellikle endüstriyel ve taşınabilir elektronik cihazlarda kullanılmaktadır. İçlerinde nikel ve kadmiyum bulunur, geri dönüşüm sürecinde çevresel açıdan dikkat edilmesi gereken maddeler içerir.
  • Nikel-Metal Hidrit (Ni-MH) Aküler: Modern şarj edilebilir pillerden biridir. Elektrikli araçlar, elektronik cihazlar ve diğer uygulamalarda kullanılmaktadır. İçlerinde nikel ve metal hidrit bileşenleri bulunmaktadır.
  • Lityum-İyon (Li-Ion) Aküler: Günümüzde en yaygın kullanılan şarj edilebilir pil türüdür. Cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, elektrikli araçlar ve birçok taşınabilir elektronik cihazda kullanılır. İçlerinde lityum, kobalt, nikel ve diğer metal bileşenler bulunmaktadır.
  • Lityum-Polimer (Li-Po) Aküler: Lityum-iyon akülerin bir türüdür, ancak daha esnek ve hafif yapıda olmaları nedeniyle bazı taşınabilir elektronik cihazlarda tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın