Beylikdüzü Hurdacı

BEYLİKDÜZÜ HURDACI VE HURDA ALIM HİZMETLERİ

Beylikdüzü hurdacı firmaları arasında gerek müşteri ilişkileri gerekse hurda alımlarında sunduğu şeffaflık ile şirketimiz ilk sıralardadır. Beylikdüzü’nde hurda alan şirketler daha çok hurda demir ve alüminyum ağırlıklı çalışmaktadır. Şirketimiz İstanbul Metal Hurdacılık ise tüm hurdaları kg farkı gözetmeden adresten almaktadır.

Plastik Geri Dönüşümü

Belediye birimleri, okullar ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte daha temiz bir Beylikdüzü için ortak projeler yürütmekteyiz. Plastik geri dönüşümü ve atık kağıt toplanması için ekiplerimiz tüm Beylikdüzü için hurdacı faaliyeti yapmaktadır.

Beylikdüzü için adres neresi olursa olsun her zaman hurda satmak için bizi arayabilirsiniz. Hatta güncel hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için de bize telefon edebilirsiniz.  Avrupa yakası hurdacı firmaları için geniş bir saha olsa da Beylikdüzü gibi üretim sanayisin yoğun olduğu ilçelerde hurdacılar arası rekabet de yüksek olmaktadır. Bu nedenle de müşteriyi ikna için yüksek fiyat yazan siteler mevcuttur. Ancak her zaman ahlaklı ticareti savunan İstanbul Metal

Hurdacılık olarak amacımız size yanlış bilgiler vererek göz boyamak değildir. Aksine dürüst hurdacılık örneği olarak hurda fiyatlarından tartıma kadar şeffaf bir şekilde denetime açığız.

Beylikdüzü’nde hurdacı olarak çalışan bir çok şirket için ilçenin mahallelerini değerlendirecek olursak çok fazla detaya girmeden şöyle bir listeleme yapabiliriz;

Adnan Kahveci; kalabalık bir nüfusu olması sebebiyle hemen hemen her hurda temin edilebilmektedir. Buradan en son yüklü miktarda atıl durumda olan demir su boruları aldık. Adnan Kahveci Mahallesi hurdacı için önemli bir yere sahiptir.

Barış; plastik ve kağıt kartonun çok çıktığı bir mahalledir. Buradan en son tonaj olarak fazla olan sarı pirinç hurdası aldık. Beylikdüzü Barış mahallesi hurdacıları daha çok atık kağıt toptan alımı yapmaktadır.

Yakuplu; hem nüfusu itibari ile hem de önemli ölçüde fabrika bulunması nedeniyle hurda çeşidi fazla olan bir mahalledir. Fabrikalardan daha çok imalat artığı araiş hurdası ve üretim fazlalığı olan sıfır kalite ayarında çok fazla ürün çıkmaktadır. Yakup mahallesi hurdacı için geniş bir çalışma alanı demektir.

Marmara; Beylikdüzü’nde bulunan hurdacılar için merkez sayılacak bir yerdir. Dışarıdan gelen hurdacılar daha çok ihale veya telefon ile gelmektedir. İstanbul Metal Hurdacılık olarak döküm petek alımını çok yaptığımız bir yerdir.

Kavaklı; hurda fiyatları için canlı borsa bilgileri paylaşan firmamız burada da en güncel hurda fiyatların vermektedir. Kavaklı’dan daha çok paslanmaz hurdası alımları yaptık.

Büyükşehir; küçük ve büyük birçok mağazanın bulunduğu bir mahalledir. Dükkan depolarından raf hurdası, işletmelerden ambalaj karton hurdası ve kafe restoranlardan ise kutu kola hurdası ile pet şişe alımları yaptık.

Cumhuriyet; bina yıkımı da yapmış olduğumuz mahallede hurdacı olarak en az on yıldır çalışıyoruz. Bize güvenen Cumhuriyet Mahallesi halkı hurda satımında titiz davranmaktadır. Buradan daha çok bakır kablo hurdası alımları yaptık. Ayrıca yıkımdan çıkan demirleri de genel de biz alıyoruz.

Gürpınar; hurdacılık sektörünün gelişmekte olduğu bir mahalledir. Üç tekerlekli hurdacı arabası ile başlayan hemen herkesin çok kısa sürede toptan alımlar için kamyon hatta tır aldığına tanık olduk. Gürpınar hurdacıları arasında her tür hurdayı yerinden almaya, taşımaya, ayrıştırmaya ve presleyip geri dönüşüme göndermeye yetecek personel ve araç kapasitesine sahip olan nadir şirketlerden biriyiz. O yüzden ödemelerimizi toptan yüksek tutarlı alımlar da dahil olmak üzere hep peşin yapıyoruz.

Dereağzı; alüminyum hurdası ile imalat artığı dkp için konteyner bıraktığımız bir mahalledir. Dereağzı’nda söküm işleri de yapan şirketimiz hurdacı aradığınız her an yanında olabilir.

Sahil; son zamanlarda yapılaşmanın artması ile hurda olarak ağırlığın inşaat malzemelerine kaydığı bir mahalledir. Özellikle büyük inşaat şantiyelerinden proje bitimine doğru çok sayıda inşaat iskele demir ve direkleri çıkmaktadır. Bunları sağlamlığına göre hem tane hesabı hem de ton hesabı almaktayız.

Beylikdüzü’nde size en yakın hurdacı arıyorsanız daha fazla yorulmayın. En güncel fiyat verecek hurdacı numarası: sitemizdedir arayın, para kazanmak için ilk adımı admış olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın