Avcılar Hurdacısı

Avcılar hurdacısı firmamız sektöründe kurulduğu ilk günden beri hizmet veren ve güncel hurda fiyatlarıyla hurda alımları yapmaktadır. Bunun yanı sıra Avcılar hurdacısı olarak daima tatlı dilli ve güler yüzlü personelimiz ile müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olabilmek için çalışmaktadır.

Avcılar Yakınındaki Hurdacılar

Avcılar Yakınındaki Hurdacılar için 05345755414 Hurdacı Numarası size doğru adres olacaktır. Çünkü firmamız Avcılar Hurdacı esnafları arasında iş bitiriciliğiyle anılmaktadır. Ayrıca yüksek Hurda Fiyatları, bina yıkımı, fabrika sökümü ve moloz nakliyesi gibi işleri de sizlere bırakmadan temizliyor olmamız müşteriler tarafından taktir topluyor.

Avcılar’da Adresten Demir Hurdası Alımı

Avcılar’da adresten demir hurdası alımının yanı sıra;

 • bakır hurdası
 • alüminyum hurdası
 • araiş hurdası
 • şantiye hurdası
 • İmalat artığı
 • kablo hurdası
 • yıkım hurdası
 • sarı hurdası
 • pimapen hurdası
 • Hurda Plastik Hammadde
 • krom hurdası
 • çinko hurdası
 • kurşun hurdası
 • kağıt hurdası ve
 • karton hurdası alımı yapıyoruz.

Avcılar Hurda Fiyatları

Avcılar hurda fiyatları bakımından yüksek fiyat listesine vakıf olan bir bölgedir. Çünkü merkezi bir konumda ve ulaşımı kolay olan bir bölgedir. Güncel fiyatlardan haberdar olmak için bizi arayın.

Avcılar’da Hurdacı

Avcılar’da hurdacı doğal kaynakların korunması ve çevre temizliği için duyar olan firmamız İstanbul Metal Hurdacılık haftanın 7 günü 24 saat çalışma potansiyeline sahiptir. Üstelik çalışanlarımız vardiya usulü ile çalışmaktadır. Personelimizin tamamı sigortalıdır ayrıcı iş güvenliği eğitimleri almışlardır.

Avcılar’daki Hurda Alımı Yaptığımız Yerler

Avcılar’daki hurda alımı yaptığımız yerler oldukça fazladır. Bunun sebebi Avcılar Hurdacı firmamızın bünyesinde barındırdığı bir çok hurdacı ekipleridir.

Hurda alımı için sık bulunduğumuz mahalleler şunlardır;

Yeşilkent:  Hurdacı kaynayan mahallede biz de varız. Hatta her çeşit hurdayı almaktayız.

Cihangir: Avcılar’ın güzel semtlerinden olan Cihangir’de geri dönüşüm için malzeme alıyoruz. Üstelik adresten alımlarımız mevcut.

Firuzköy: Hurda demir ve alüminyum ile diğer hurdaları almaktayız. Üstelik piyasanın %20 üstünde!

Tahtakale: İnşaatlardan artan demirleri ve inşaat malzemelerini almaktayız. Bunun yanı sıra ikinci el olarak kutu profilleri yüksek hurda fiyatından alıyoruz.

Mustafa Kemal Paşa: Hurdacı olarak çalışmaktan memnun olduğumuz yerlerden biridir.

Denizköşkler: Lüks yapıların yükseldiği semtte hurdacı arıyorsanız size en yakın hurdacı biziz.

Gümüşpala: Hassas hurda tartımı ve yüksek hurda fiyatları vermekteyiz. Ayrıca tüm geri dönüşüm ürünlerini alıyoruz.

Ambarlı: Hurda değerinin hepsini peşin veriyoruz. Üstelik güvenilir hurda ticaretinin adresiyiz.

Üniversite: Her tür hurda alım satım ihalelerine girme yeterliliğini taşıyan bir şirketiz.

Avcılar Hurdacısı

Avcılar Hurdacısı

Avcılar’da Adresten Hurda Alan Hurdacı

Avcılar’da adresten hurda alan hurdacı numarası için bizi tercih ediyor. Bu durumun nedeni tüm hurda çeşitlerini sorunsuzca geri dönüşüme kazandırmamızdır.

Avcılar’da elinizde bulunan hurdaya en kısa yoldan fiyat almak ve geri dönüşüme göndermek suretiyle para kazanmak isterseniz şunları yapmanızı öneriyoruz.

Hurda birikiminizin fotoğraflarını bir adet yakından net bir şekilde fotoğraflayın. Çünkü hurdanın alaşım veya karışım derecesini görmemiz lazım ki size en iyi fiyatı verebilelim.

Hurdalarınız toplu ise bir adet uzaktan hurdanın tamamını gösterecek şekilde, şayet hurdanız dağınık ise birkaç adet yine uzaktan ve değişik açılardan olacak şekilde fotoğrafını çekin. Bu sayede de hurda miktarınızı tahmin edeceğiz, (asıl miktar kesin ölçümden sonra belirlenir.) Ayrıca hurdanızın yükleme ve nakliye işlemleri için personel ve araç gereç ihtiyacını belirlemek için bu fotoğraflar bizim için önemidir.

Çektiğiniz tüm fotoğrafları iletişim sayfamızdaki ilgili numaralı telefona whatsapp ile gönderin. Hurdanız ile ilgili belirtmek istediniz tüm detayları yazın. Adres ve muhatap alınacak ilgili kişi ad soyadı da eklemeyi lütfen unutmayın.

Sonrasında hurda uzmanımız tarafından gerekli ön inceleme yapılacak ve tarafınıza toptan hurda fiyatı verilecektir. Üstelik Fiyatlandırma fotoğraflardan yapılamadığı takdirde sizinle iletişime geçilerek ücretsiz keşif elemanı gönderilebilir.

Avcılar Hurdacısı” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Alın