Avcılar Hurdacı

AVCILAR’DA HURDA ALIYORUZ

Avcılar’da hurdacı sektöründe kurulduğu ilk günden beri hizmet veren şirketimiz güncel hurda fiyatı vermektedir. Avcılar hurdacısı olarak daima tatlı dilli ve güler yüzlü personelimiz ile müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olabilmek için çalışmaktayız.

Avcılar’da adresten demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, araiş hurdası, şantiye hurdası, İmalat artığı, kablo hurdası, yıkım hurdası, sarı hurdası, pimapen hurdası, krom hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, kağıt hurdası ve karton hurdası alımı yapıyoruz.

Doğal kaynakların korunması ve çevre temizliği için duyar olan firmamız İstanbul Metal Hurdacılık haftanın 7 günü 24 saat çalışma potansiyeline sahiptir. Çalışanlarımız vardiya usulü ile çalışmaktadır. Personelimizin tamamı sigortalıdır ayrıcı iş güvenliği eğitimleri almışlardır.

Hurda alımı için sık bulunduğumuz mahalleler şunlardır;

Yeşilkent:  Hurdacı kaynayan mahallede biz de varız. Her çeşit hurdayı almaktayız.

Cihangir: Avcılar’ın güzel semtlerinden olan Cihangir’de geri dönüşüm için malzeme alıyoruz.

Firuzköy: Hurda demir ve alüminyum ile diğer hurdaları almaktayız.

Tahtakale: İnşaatlardan artan demirleri ve inşaat malzemelerini almaktayız.

Mustafa Kemal Paşa: Hurdacı olarak çalışmaktan memnun olduğumuz yerlerden biridir.

Denizköşkler: Lüks yapıların yükseldiği semtte hurdacı arıyorsanız size en yakın hurdacı biziz.

Gümüşpala: Hassas hurda tartımı ve yüksek hurda fiyatları vermekteyiz.

Ambarlı: Hurda değerinin hepsini peşin veriyoruz. Güvenilir hurda ticaretinin adresiyiz.

Üniversite: Her tür hurda alım satım ihalelerine girme yeterliliğini taşıyan bir şirketiz.

Avcılar’da elinizde bulunan hurdaya en kısa yoldan fiyat almak ve geri dönüşüme göndermek suretiyle para kazanmak isterseniz şunları yapmanızı öneriyoruz.

Hurda birikiminizin fotoğraflarını bir adet yakından net bir şekilde fotoğraflayın. Çünkü hurdanın alaşım veya karışım derecesini görmemiz lazım ki size en iyi fiyatı verebilelim.

Hurdalarınız toplu ise bir adet uzaktan hurdanın tamamını gösterecek şekilde, şayet hurdanız dağınık ise birkaç adet yine uzaktan ve değişik açılardan olacak şekilde fotoğrafını çekin. Bu sayede de hurda miktarınızı tahmin edeceğiz, (asıl miktar kesin ölçümden sonra belirlenir.) Ayrıca hurdanızın yükleme ve nakliye işlemleri için personel ve araç gereç ihtiyacını belirlemek için bu fotoğraflar bizim için önemidir.

Çektiğiniz tüm fotoğrafları iletişim sayfamızdaki ilgili numaralı telefona whatsapp ile gönderin. Hurdanız ile ilgili belirtmek istediniz tüm detayları yazın. Adres ve muhatap alınacak ilgili kişi ad soyadı da eklemeyi lütfen unutmayın.

Sonrasında hurda uzmanımız tarafından gerekli ön inceleme yapılacak ve tarafınıza toptan hurda fiyatı verilecektir. Fiyatlandırma fotoğraflardan yapılamadığı takdirde sizinle iletişime geçilerek ücretsiz keşif elemanı gönderilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın